Lokalizacja

            Nasz ośrodek mieści się w Grudziądzu (kujawsko-pomorskie), mieście położonym na prawym brzegu Wisły. Znajdujemy się przy ul. Waryńskiego 63, ok. 2 km od centrum miasta, ok. 1,2 km od dworca PKP i PKS (15 min. pieszo - skrócona ścieżka zaznaczona na mapie czerwoną linią), w sąsiedztwie budynków po byłych zakładach "Stomil" (pot. Gumówka), w których obecnie znajdują się między innymi: centrum budowlane Tex2 czy zakłady krawieckie "Vadain Internationale" oraz rekreacyjnych domków jednorodzinnych i ogrodów działkowych.
Druga baza ul. Żwirki.

Mieszkańcy Grudziądza mogą do nas dojechać autobusami komunikacji miejskiej prawie z każdego końca miasta. Z osiedli Rządz, Strzemięcin, Kopernika, Centrum, Tarpno pod nasz ośrodek dojeżdża linia nr. 4, natomiast linia nr 15 komunikuje nas dodatkowo z osiedlem Lotnisko i Węgrowo - Solanki.
W pobliżu naszego ośrodka znajdują się dwa przystanki tych linii:
Waryńskiego-Ruchniewicza i Waryńskiego-Czarna Droga,
oddalone zaledwie o 200 i 300 m.
Z pozostałych części miasta można dojechać autobusami komunikacji miejskiej do przystanku  "Rapackiego" przy Spółdzielni Mleczarskiej, od którego dzieli nas zaledwie 1 km spaceru Czarną Drogą, zajmujący ok. 12 min.

Nasz plac treningowy jest dobrze widoczny dla jadących ulicą Waryńskiego, przy stajni znajduje się pusty plac, na którym można swobodnie zaparkować samochód czy nawet autobus wycieczkowy, bez opłat i limitu czasowego.

Zapraszamy!